قیمت شیر سماوری جوشی

قیمت شیر سماور جوشی

شیر سماور جوشی: قیمت شیر سماوری جوشی با توجه به مدل وارونه یا استاندارد، جنس، تریم، نوع اتصال، نوع عملگر و همچنین با توجه به فشار کاری برای هر سایز انتخاب می شود که در ادمه چند نمونه قیمتی را شرح می دهیم:

قیمت شیر سماوری جوشی تک ضرب

قیمت شیر مدل تک ضرب برای استفاده سیال آب و گاز و با جنس بدنه برنز ریخته گری و جنس محور و مهره از برنج فورج شده برای فشار کاری تا ۱۶ بار و دمای تا ۱۸۰ درجه سانتی گراد می باشد  که از 100.000 تا 210.0000 فروخته می شود.

قیمت شیر سماوری جوشی

 • قیمت شیر سماوری جوشی ۱/۲ اینچ       95.000  تومان
 • قیمت شیر سماوری جوشی چدنی سایز ۱ اینچ    98.000  تومان
 • قیمت شیر سماوری چدنی سایز ۲ اینچ    110.000   تومان
 • قیمت شیر سماوری چدنی سایز ۲ اینچ      740.000 تومان
 • قیمت شیر سماور چدنی سایز ۱/۲ ۲ اینچ   179.000   تومان
 • قیمت شیر سماور ساده مدل کله اسبی از بازه 97.000 الی 130.000   تومان
 • قیمت شیرسماورهای دورنگ 120.0000 تومان
 • قیمت شیر سماور ترکیه ای مقاوم و شیک 179.000 تومان
 • قیمت شیر سماور مدل قهوه خانه 314.000 تومان
 • قیمت شیر سماور سنتی  173.000 تومان
 • قیمت  شیر سماور هیئتی 134.000 تومان
 • قیمت شیر سماور مدل شطرنجی   135.000  تومان
 • قیمت شیر سماور ذغالی   217.000 تومان
 • قیمت شیر سماور مدل اهرمی 134.000 تومان
 • قیمت شیر سماور مارک لاوسانگ 240.000 تومان
 • قیمت شیر سماورطرح یونیک خم دار 167.000  تومان
 • قیمت شیر سماور سیسمونی (کوچک)110.000 تومان
 • قیمت شیر سماور سوپر (بلند) 185.000 تومان

می دانید شیرآلات سماوری در انواع ریخته گری و آهنگری تولید می شوند و این سیستم تولید تاثیر بسزایی در قیمت نهایی این شیرها دارد به طوری که هر چه این شیرها فورج یا شمش بیشتر باشد قیمت بالاتری نیز دارد. آنها دارای خلوص مواد بالا هستند، در حالی که کیفیت خوب و عمر طولانی تری نسبت به انواع ریخته گری دارند. معمولاً شیرآلات برنجی آهنگری یا تراش شده قیمت بالاتری نسبت به انواع ریختگی دارند، البته در برخی موارد شیرهای ریخته‌گری بر اساس روشی ساخته می‌شوند که قیمت تولید و آهنگری آن‌ها بیشتر از انواع شمش است و این موضوع ارتباط مستقیمی با تولید دارد.

شیر سماوری نوعی شیر است که از نظر کارکرد به دو نوع تقسیم می شود : نوع اول نیاز به روغن کاری دارد، در حالی که نوع دیگر بدون روغن کاری کار می کند. شیر سماوری جوشی، شیر سماوری چدنی و شیر سماوری برنجی از انواع شیرهای سماوری هستند. دوشاخه و شیر نام دیگر شیر سماوری است. شیرهای سماوری جزء تجهیزات قطع و وصل در دسته شیرآلات لوازم خانگی محسوب می شوند چون دریچه های سماوری به گونه ای طراحی شده اند که افت فشار کمی داشته باشد و جزء دسته شیرهای ربع گرد می باشد.

شیر سماوری از نظر ظاهری به دو دسته شیر سماوری و شیر سماوری استاندارد تقسیم می شود. مجرای دریچه سماوری مخروطی یا استوانه ای است. برای باز و بسته کردن جریان از شیرهای سماوری استفاده می شود. با چرخاندن 90 درجه دستگیره شیر، سوراخ شیر با ورودی و خروجی شیر هماهنگ شده و باعث باز شدن جریان می شود.

قطر دهانه سد، معیار ظرفیت شیرهای سماوری است. هر چه قطر روزنه به قطر ورودی یا خروجی شیر نزدیکتر باشد، بازده شیر کمتر می شود. بدنه شیر یا شیرهای پلاگین سماوری به گونه ای طراحی شده است که جریان سیال را به خوبی کنترل می کند. بدنه شیر سماوری در سایزهای پایین به صورت رزوه، در سایزهای بالا به صورت فلنج و در فشارهای بالا به صورت ساقه بلند با ساقه کوتاه یا جوشی طراحی می شود.

قیمت شیر سماوری جوشی

خرید اینترنتی شیر سماوری جوشی

خرید شیر سماور جوشی یکی از محصولاتی است که در فروشگاه های معتبر لوازم منزل آنلاین با قیمت مناسب و کیفیت عالی به فروش می رسد. فقط دانستن جنس و قطر آن برای سفارش لازم است.

در شیر سماوری، پلاگین تاثیر بسزایی در طول عمر شیر دارد. دو نوع دوشاخه در شیرهای سماوری وجود دارد: دوشاخه استوانه ای و دوشاخه مخروطی. پلاگین با توپی مخروطی نشتی ناشی از سایش را از بین می برد و آب بندی را تنظیم می کند. شیرهای سماوری که نیاز به روغن کاری دارند به تعداد باز و بسته های استفاده شده در خط بستگی دارد. این نوع شیر سماوری در مواردی که رسوبات مایع و جامد در خط وجود دارد استفاده می شود. این نوع شیرآلات فلزی بوده و امکان سایش در آنها وجود دارد.

برای از بین بردن سایش در این نوع شیرها از گریس استفاده می شود. روغن کاری با تزریق گریس و جلوگیری از اصطکاک بین قطعات انجام می شود. شیرهای سماوری روغن کاری شده بیشترین کاربرد را در صنعت گاز دارند. برای آب بندی کانال ها از شیرهایی که نیاز به روغن کاری ندارند استفاده می شود. در مناطق دورافتاده امکان روغن کاری شیر وجود ندارد بنابراین در این مناطق از شیرهایی که نیاز به روغن کاری ندارند استفاده می شود. یکی از مصارف شیر سماوری بدون روغن در صنایع زیرزمینی است.

شیرهای سماوری نسبت به سایر شیرها ارزانتر هستند و دلیل ارزان بودن آنها این است که در حالت تنظیم شده باقی می مانند و شیر را برای اپراتور کنترل می کنند. شیرهای سماوری که مجرای استوانه ای دارند نسبت به شیرهای ساماوری که مجرای مخروطی دارند کاربرد کمتری دارند. قطعات شیر ​​سماوری استاندارد از بالا و قطعات شیر ​​سماوری وارونه از پایین مونتاژ می شوند.

شیر سماوری استاندارد در فشار کم استفاده می شود اما شیر سماوری معکوس در همه فشارها و اندازه ها قابل استفاده است.

نکته قبل از خرید شیر سماوری جوشی :

اگر شیر سماور شما در اثر ضربه یا ساییدگی آسیب دیده یا نشتی دارد، باید آن را با این محصول با کیفیت تعویض کنید. شیر سماور ساده دارای دو مدل کوتاه و بلند می باشد که این محصول مدل بلند و به طول 12 سانتی متر می باشد. قطر داخلی مهره حدود 1 سانتی متر است. در این پکیج دو عدد واشر و یک دسته شیر آب سفید نیز ارائه شده است. برای نصب آن پس از خنک شدن سماور و تخلیه آب، مهره شیر را با انبردست داخل سماور نگه دارید و دریچه سماور را بچرخانید تا از آن جدا شود. سپس به راحتی می توانید این شیر آب جدید را نصب کنید.

برای خرید شیر سوزنی , خرید شیر دروازه ای , خرید شیر دیافراگمی , خرید شیر کروی , قیمت شیر توپی به لینک مربوطه مراجعه کنید.

قیمت شیر سماوری جوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست