قیمت شیر کروی

شیرکروی چیست ؟

شیر گلوب یکی از متداول ترین انواع شیر کنترل است.

شیرهای گلوب دارای بدنه های کره ای شکل هستند. در داخل شیر ، یک بافل دو نیمه را جدا می کند. این ساختار داخلی مسیر جریان متفاوتی را نسبت به شیرهای توپی و سایر شیرهای نوع دوار ایجاد می کند.

دریچه های گلوب در یک حرکت خطی فعال می شوند.

شیر گلوب ولو و فواید این محصول

تولیدکنندگان روغن و گاز از شیرهای کره زمین برای کنترل جریان ، فشار و دمای مایع فرآیند ، آب یا گاز استفاده می کنند. تولید کنندگان می توانند دریچه های کره زمین را با توان مکانیکی ، پنوماتیک یا الکتریکی کنترل کنند. بسته به نوع ، شیر می تواند خدمات روشن / خاموش یا گاز را ارائه دهد.

قیمت شیر کروی

قیمت شیر کروی

تنظیم کننده فشار عقب

تنظیم کننده فشار کیمری نوعی طراحی شده است که فشار را روی مخازن تولیدی مانند جداکننده ها ، تصفیه کننده ها و ناک اوت های رایگان آب نگه می دارد. وقتی شیر به نقطه تنظیم شده از پیش تعیین شده می رسد ، فشار آن را در بالادست آزاد می کند.

دریچه کنترل فشار بالا

شیر کنترل فشار بالا Kimray نوعی شیرآلات کره ای متنوع است که می تواند در کاربردهای مختلفی از جمله به عنوان دریچه تخلیه ، تنظیم کننده فشار ، کنترل مکش و در کاربردهای بالابر پیستون مورد استفاده قرار گیرد.

دریچه در وضعیت خرابی خود (باز یا بسته) باقی می ماند که یک خلبان به آن می گوید تا عمل کند. به عنوان مثال ، در یک مایع تخلیه مایع ، سیگنالی از یک کنترل کننده سطح مایع برای باز کردن و تخلیه مایع دریافت می کند.

در یک برنامه تنظیم فشار ، یک خلبان فشار فشار بالادست یا پایین دست را کنترل می کند و هنگامی که نیاز به تنظیم دارد سیگنال پنوماتیک را به سوپاپ محرک می فرستد تا آن را باز یا بسته کند.

خرید شیر کروی

خرید شیر کروی

قیمت شیر کروی

برای خرید شیرکروی با ما تماس بگیرید.

لطفا به این مقاله رای بدهید!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست